جشنواره رسانه آرمان

جشنواره رسانه آرمان


جهت شرکت در جشنواره مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید:

1- روی لینک مقابل جهت شرکت در جشنواره  کلیک نمایید تا نام شما در جشنواره ثبت گردد.

2- روی لینک زیر جهت بارگذاری  آثار خود کلیک نموده و مراحل مورد نیاز را طبق راهنما انجام دهید.

ارسال آثار


قصه محله‌ت رو بگو

امروز رو با یه خبر خوب شروع کنیم! 

 درست شنیدین. صحبت از یه جشنواره متفاوته. یه رقابت جذاب، پره خاطره‌بازی و جست‌و‌جوگری و پرس‌و‌جو. پره لحظه‌های خاطره‌ساز که وقتی با خلاقیت شما دهه هشتادیا گره بخوره، می‌تونه یه اتفاق بزرگ به حساب بیاد. می‌تونه شهرو زیر و رو کنه. می‌تونه تهرانو تکون بده و خیلی چیزا رو به یادش بیاره. می‌تونه تصویر تازه‌ای از این شهر درندشت و آدمای کوچیک و بزرگش بسازه.

 بله، این جشنواره راجع به تهرانه و قصه‌ها و تصاویر دیروز و امروزش.


  • -راجع به قهرمانای ریز و درشتش که توی کوچه‌پسکوچه‌ها نفس می‌کشیدن و عشقشون این بود که کاری برای محله‌شون، همسایشون یا دوست و رفیقشون بکنن و اصلا هم دنبال معروف شدن و سر زبونا افتادن نبودن، اما توی دل خیلیا جای قرص و محکمی پیدا کردن.
  • -درباره پاتوقای شهریه که با آدمای خاصش شکل و شمایل گرفت، یواش‌یواش توی ذهن مردم جا باز کرد و سینه به سینه چرخید و شد آبرو و اعتبار گذرها و محله‌ها تهران.
  • -مربوط به اتفاقاییه که هویت شهرمون باهاشون گره خورده و هروقت ازشون صحبت می‌شه، همه‌مون دل می‌دیم تا از جزئی‌ترین جزئیاتش خبر بگیریم تا برای دور و بریامون با حرارت نقلشون کنیم. این جشنواره درباره عکسای قدیمی، خاطره‌های دوردست، تاریخچه محله‌ها و خیابونا و میدونا، قهرمانا و آدمای خاص و متفاوت شهرمون تهرانه.

  • راوی نهایی هم خود شمایید؛ دهه هشتادیای پرانرژی و خلاق. با «عکس‌نوشت» و «ویدئو» توی این جشنواره شرکت کنین و از این موضوعایی که مطرح کردم برامون بگین. شک نداریم که «تهران با روایت دهه هشتادی‌ها»، شهری دیدنی‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و شایسته توجه بیشتر خواهد شد؛ جایی که احساس کنیم با همه امید و آروزهامون بهش تعلق داریم.
  •  پا توی این میدون بذارین! هم فاله، هم تماشا. تا بیستم تیر هم بیشتر وقت ندارین. از امروز می‌شه چند روز؟! وقت دارین با یه برنامه سنجیده حساب‌شده خودتونو محک بزنین. در جشنواره رسانه آرمان شما رو می‌بینیم. پشت این جشنواره هم معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهرانه.


محدودیت زمان


این بخش جشنواره دارای محدودیت زمان است و از تاریخ 1402/03/01 تا 1402/04/20 می توانید در آن شرکت کنید

مهلت شرکت در این جشنواره به پایان رسیده است

ویژه براداران و خواهران

وارد شوید

شما هنوز وارد نشده‌اید، لطفا در سامانه ثبت نام کنید و اگر حساب کاربری دارید وارد شوید